Kancelaria oferuje kompleksową obsługę w zakresie postępowań przed sądami wszystkich instancji. Wsparcie rozpoczyna się od udzielenia informacji jakie kroki należy podjąć, żeby dobrze przygotować się do drogi sądowej. Przekazujemy klientom informacje, jakie dokumenty należy przygotować oraz z jakimi kosztami należy się liczyć. Po wstępnej analizie sprawy informujemy ile wyniesie w danej sprawie opłata sądowa oraz ewentualne inne koszty sądowe. Punktem wyjścia w każdej sprawie jest wnikliwa analiza, która pozwoli wybrać najkorzystniejszy dla danej sprawy sposób postępowania i opracować strategię procesową.

Usługi kancelarii obejmują w szczególności sporządzanie pozwu lub wniosku inicjującego postępowanie sądowe, a także przygotowanie innych pism w jego toku, potrzebnych do ochrony interesów klienta. Reprezentujemy klientów na sali sądowej, oferując pełne wsparcie w tym zakresie. Kancelaria udziela pomocy w przygotowaniu m.in. takich pism jak:

W przypadku gdy mimo korzystnego wyroku druga strona sporu go nie wykonuje, kancelaria reprezentuje klientów w postępowaniach egzekucyjnych. W zakresie naszych usług jest również sporządzanie takich pism jak m.in.

  • powództwo przeciwegzekucyjne
  • skarga pauliańska – stosowana w przypadku podejrzenia, że dłużnik wyzbył się majątku na rzecz osoby trzeciej, z pokrzywdzeniem dla wierzycieli
  • skarga na czynności komornika

Dla wielu osób perspektywa procesu jest bardzo stresująca. Często wynika to z niewiedzy i obaw, jak wyglądać będzie przebieg postępowania. Z tego powodu zawsze poświęcamy czas na zapoznanie klienta z przebiegiem poszczególnych etapów postępowania sądowego. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości klientów, żeby bez obaw mogli stanąć przed sądem, wiedząc czego się spodziewać. W toku procesu, aby zapewnić komfort klientom, na bieżąco monitorujemy prowadzone sprawy w sądzie i przekazujemy informacje o ich stanie.

Prowadzę postępowanie sądowe z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, spadków i darowizn czy prawa własności intelektualnej. Ponadto rozwiązuje problemy klientów z zakresu sporów konsumenckich, zasad reklamacji czy upadłości konsumenckiej. Prowadzę spawy rozwodowe dla klientów, którzy chcą uzyskać szybki rozwód.

Przeczytaj wpis dotyczący aktu o usługach cyfrowych, który ma na celu ochronę konsumentów w internecie.

Zapraszamy do kontaktu osoby poszukujące pomocy w przeprowadzeniu postępowania sądowego, w szczególności ze Swarzędza, Zalasewa, Poznania, Pobiedzisk i okolic. Zapewniam indywidualne podejście oraz merytoryczne wsparcie w zależności od potrzeb zainteresowanych osób. Zadzwoń +48 695 703 504 lub napisz mail: kancelaria@skubiszynska.pl.